ZŠ Pardubice - Studánka - Poslední výlet 9.A

Poslední výlet 9.A

22. června 2018, 18:16 Ing. Petra Antlová

Ve středu 20.6. deváťáci vyrazili na poslední společný výlet do Mladočova. Počasí přálo nejen letní zábavě v bazénu – vodní pólo, lety do vody, vodní bitvy, ale i sportování na hřišti. Došlo také na „boj o dvě věže“ se studenty třetího ročníku gymnázia v Litomyšli, kteří byli na Mladočově ubytovaní hned vedle nás. Naši deváťáci hájili svá území statečně a nevzdali se!

Z druhé strany našich chatek byli zase ubytované děti z MŠ. „Idolem“ některých dětí z MŠ se stal David Š., jeho výstup na trampolíně je úplně nadchnul! Stejně tak se jim líbil basketbal a přidaly se do hry s Dančou, Petrem, Viktorem, Danem, Tomem a dalších. Jako chůvy se báječně osvědčily Týna, Nikča a Terka.

Všechny nás však velmi zaskočila výrazná změna počasí ze čtvrtka na pátek, kdy se z 30°C ochladilo na 11°C! Ale i přesto, si myslím, že to byl skutečně vydařený poslední společný výlet. Mrzelo nás však, že nejeli všichni ze třídy.

Ing. Petra Antlová