ZŠ Pardubice - Studánka - Slavnostní předání šeku

Slavnostní předání šeku

ZŠ Studánka v Pardubicích získala od Lidlu 134 150 korun

Základní škola Studánka obdržela vítaný dárek. Díky nákupům během prvního dne otevření nové prodejny v Pardubicích, kterou najdou zákazníci u kruhového objezdu na Dubině, získala od společnosti Lidl 134 150 korun. Za tuto částku vybaví třídy interaktivními tabulemi a projektory.  

Nákupy v nové prodejně Lidl v Pardubicích - Dubině a již 3. prodejně v tomto krajském městě mohli zákazníci 24. června využít pro dobrou věc. Z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den totiž společnost Lidl věnovala 50 Kč ve prospěch Základní školy Studánka. Vedení školy společně s prvňáčky a zástupci společnosti Lidl se tak 23. října mohli radovat z částky 134 150 Kč. Za darované peníze škola, kterou navštěvuje přibližně 730 žáků, vybaví třídy interaktivními tabulemi a projektory.

 „Pro nás je podpora této školy především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale především místní obyvatelé, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme,” okomentovala darovanou částku mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

tisková zpráva společnosti LIDL

Mgr. Filip Patlevič, ředitel školy