Milí žáci,
děkuji všem, kteří posíláte své úkoly, ve zpětné vazbě vám vždy pošlu hodnocení a ocením vaši snahu.
Tentokráte se vrhneme na chemické reakce a procvičení chemických prvků.
Pokud máte možnost jeden či oba pokusy zašlete na můj email do 12.4.
Instrukce máte v příloze!
Ať se vám daří a budu se těšit!
chemie-8.r.-do-12.4..docx15.64 KiB
chemie-8
