ZŠ Pardubice - Studánka - Matematika 6.A,B, práce na období 10. - 17.3.

Matematika 6.A,B, práce na období 10. - 17.3.

11. března 2020, 06:28 Mgr. Ivana Nejedlá

Žáci a žákyně

Na týden od 11. do 17.3. jsem připravila úkoly na 4 hodiny matematiky (matematiku máme 4x týdně).

Protože momentálně děláme geometrii, která by se nám takto „na dálku“ dost špatně dělala, rozhodla jsem se přeskočit k další kapitole, která se týká dělitelnosti čísel, a myslím, že pro vás bude jednodušší.

Na začátku pracovního listu vám vždy vysvětlím teorii a  ukážu vzorové příklady. Pak vám dám příklady na procvičení povinné pro všechny – na konci pracovního listu naleznete správné řešení. Každý pracovní list bude ještě obsahovat příklady navíc pro ty, kteří si je budou chtít vypočítat, ale které nebudou povinné.

Pracovní listy si můžete vytisknout a pracovat přímo do nich nebo si zadání opisovat a pracovat do sešitu – to nechávám na vás.

První tři pracovní listy slouží pro vás na procvičení. Vypracovanou práci mi nezasílejte, pouze případné dotazy.

Po třech hodinách procvičování máte připravený čtvrtý pracovní list, který mi vypracovaný zašlete a jehož vypracování budu hodnotit. Vypracovaný pracovní list mi zašete nejpozději do 17.3. do večera.

Přeji hodně zdaru při řešení!

Moje mailová adresa: ivananejedlazs-studankacz

Mgr. Ivana Nejedlá