ZŠ Pardubice - Studánka - Mimořádné opatření + žádost o ošetřovné

Mimořádné opatření + žádost o ošetřovné

Vážení rodiče,
na základě dnešního rozhodnutí vlády ČR je od 11. 3. 2020 až do odvolání zrušena školní výuka v prostorách školy v souvislostí s koronavirovou infekcí. Rovněž bude uzavřena školní družina a školní jídelna.

Abychom zajistili kontinuitu výuky, budou učitelé I. stupně zadávat práci žákům prostřednictvím emailové korespondence.

Učitelé II. stupně budou úkoly pro žáky zadávat přes webové stránky školy v sekci "Práce pro žáky" a to v týdenním cyklu. Od žáků se bude očekávat vypracování a zpětné zaslání vypracovaných úkolů.

Prosím, sledujte pravidelně naše webové stránky s aktuálními informacemi o vývoji situace.

V příloze článku naleznete informace z ČSSZ ohledně vzniku nároku na ošetřovné a prázdnou žádost o ošetřovné, kterou Vám v případě potřeby potvrdíme v kanceláři školy.

Vzhledem k vývoji situace v případě potřeby vydání žádosti o ošetřovné napište email na filippatleviczs-studankacz.

Do emailu napište jméno žáka, třídu a od jakého data potřebujete žádost vystavit. Vyplněnou a podepsanou žádost Vám emailem pošlu zpět.

Nově mohou žádat potvrzení i OSVČ.

formular-osetrovne

karantena-a-osetrovne