Ahoj moji šesťáci,
blíží se velikonoční prázdniny, proto vám nebudu zadávat novou práci, abyste si mohli trochu odpočinout.
Posílám jenom malý test. Chci si ověřit, že jste učivo zvládli a po Velikonocích můžeme pokračovat dále.
Test mi pošlete nejlépe ještě před prázdninami, ale pokud byste to nezvládli, stačí v úterý 14. dubna.
Mějte se hezky a užijte si pár volných dní.
I. Jílková
test-vetne-cleny-a-pravopis-6
