Zdravím žáky 7.A + 7.C,
děkuji za splnění všech úkolů z minule.
Posílám vám řešení z minulého týdne, prohlédněte si, v čem jste měli chybu, a práci na tento krátký týden.
Přeji pěkné Velikonoce!!!
reseni-7-4.tyden.docx13.27 KiB
reseni-7-4
cj-7-5.tyden.docx18.13 KiB
cj-7-5
