konverzace-6.b-do-17.4..docx13.63 KiB
konverzace-6
Hezký den vám všem,
v příloze zasílám zadání na další týden. Jak jsem již zmiňovala, konverzace je dobrovolná, nicméně si opravdu vážím toho, že v ní nadále pracujete!
Užijte si Velikonoce!
S pozdravem
Dominika Pospíšilová
