ZŠ Pardubice - Studánka - S Klárou Smolíkovou jsme mluvili v bublinách

S Klárou Smolíkovou jsme mluvili v bublinách

Mgr. Lucie Kovářová

Hned 11.září jsme si zpestřili vyučování zajímavým programem. Žáci 8.B, 8.C a 9.A si v posluchárně naší školy za pomoci pracovních listů a pod vedením spisovatelky a lektorky Kláry Smolíkové vyzkoušeli, kdo je kdo v komiksové redakci či jakými způsoby komiks vzniká. Nakreslili si vlastní komiksové postavy, zkusili zachytit jejich pocity a nálady,  seznámili se s žánry komiksu i s pravidly jeho tvorby. V neposlední řadě nahlédli i do historie komiksových příběhů.

Bylo to zajímavé, zábavné i poučné.