Hned 11.září jsme si zpestřili vyučování zajímavým programem. Žáci 8.B, 8.C a 9.A si v posluchárně naší školy za pomoci pracovních listů a pod vedením spisovatelky a lektorky Kláry Smolíkové vyzkoušeli, kdo je kdo v komiksové redakci či jakými způsoby komiks vzniká. Nakreslili si vlastní komiksové postavy, zkusili zachytit jejich pocity a nálady, seznámili se s žánry komiksu i s pravidly jeho tvorby. V neposlední řadě nahlédli i do historie komiksových příběhů.
Bylo to zajímavé, zábavné i poučné.
-
img-20230911-082825
-
img-20230911-082830
-
img-20230911-082838
-
img-20230911-082842
-
img-20230911-082857
-
img-20230911-111722
-
img-20230911-111728
-
img-20230911-111805
-
img-20230911-124827
-
img-20230911-130407
-
img-20230911-130442
-
img-20230911-130454
-
img-20230911-131546
-
img-20230911-131611
-
img-20230911-131627
-
img-20230911-131839
-
img-20230911-131901
-
img-20230911-133017