Milí osmáci,
prověřte si, jak jste zvládli učivo 7.ročníku a zda, jste připraveni na opakovací písemný test, který vás čeká již v úterý 27.9.
Hodně štěstí.
jak-jsi-zvladl-ucivo-7-rocniku.docx99.91 KiB
jak-jsi-zvladl-ucivo-7-rocniku
Milí osmáci,
prověřte si, jak jste zvládli učivo 7.ročníku a zda, jste připraveni na opakovací písemný test, který vás čeká již v úterý 27.9.
Hodně štěstí.