ZŠ Pardubice - Studánka - Logická olympiáda - výsledky

Logická olympiáda - výsledky

23. října 2016, 19:47 Ing. Petra Antlová

V průběhu října proběhla Logická olympiáda, které se v letošním roce zúčastnilo rekordních 61 451 soutěžících z 2 902 škol z celé České republiky. Naši školu reprezenatovalo celkem 45 žáků. Nejlepšími řešiteli z naší školy jsou:

v kategorii A - Adam Vágenknecht (5.B), Ondra Derik (5.A), Matouš Cvrček (5.B), Oto Sládek (3.D), Dan Vágenknecht (3.A), Štěpán Cvrček (3.C)

v kategorii B - Max Heindrich (6.B), Letáčková Pavlína (7.A), Oborníková Elička (7.A), Nela Mauerová (9.C), Adam Neumann (6.B), Martin Kolovratník (8.A)

V této obrovské konkurenci byly výsledky našich žáků výborné, do dalšího kola postupují tito 3 naši žáci:

Ondřej Derik 5.A

Matouš Cvrček 5.B

Adam Vágenknecht 5.C

GRATULUJI A PŘEJI HODNĚ ŠTĚSTÍ DO DALŠÍHO KOLA! Postupující se musí přihlásit na web LO a tam potvrdit svou účast v krajském kole. Potvrzování se nachází ve vašem profilu pod volbou výsledky. Potvrzení je nutné provést do 28.10., v opačném případě bude účast nabídnuta dalšímu účastníkovi! V příloze je souhlas se zpracováním údajů, který musíte podepsaný přinést s sebou na krajské kolo. Krajské kolo proběhne 4.11. 2016 v Pardubicích.

Všem moc děkuji za vzornou reprezentaci školy a budu se těšit na další ročník logické olympiády opět za rok.

souhlas-s-osobnimi-udaji-2016

Ing. Petra Antlová