ZŠ Pardubice - Studánka - Domácí přípravy - dějepis TZ - kritéria a vzory

17. února 2020, 22:23 Mgr. Tomáš Zářecký

kriteria-zdarile-nadejne-a-nezdarile-domaci-pripravy-cetba-uvaha-prezentace

ukazky-zdarile-a-nezdarile-prace

V příloze jsou totožné dokumenty, které máte na tabuli v učebně dějepisu.

Každý za pololetí odevzdává dvě libovolné práce z uvedených tří typů. Nově máte detailně rozepsaná kritéria pro zdařilou (1), nadějnou (2,3) a nezdařilou (4,5) práci.

Ukázka zdařilé a nezdařilé práce je pro zápis o četbě, ale věci v ukázce obsažené se týkají stejně tak úvahy i prezentace.

Obě práce posíláte e-mailem nepozději do 30.4. nebo odevzdáváte písemně ve škole. E-mail je identifikovatelný (vážně netuším, kdo je sedmikraska69 apod., když se autor do práce ani e-mailu nepodepíše...) a v předmětu má uvedený typ zaslané práce a její pořadí.

Pokud má práce nedostatky, dostáváte stručnou zpětnou vazbu, na základě které můžete práci vylepšit a následně zaslat podruhé. Dostáváte pouze lepší hodnocení.

Nezpomeňte, že nestačí práci odeslat, ale aby byla hodnocena, musíte ještě odevzdat kontrolní seznam podepsaný spolužákem, který Vám byl určen losem jako kontrola. Teprve poté bude práce hodnocena. Seznamy vzájemné kontroly máte ve třídě / třídnici a kontrolní lístky jsou volně k dispozici v učebně dějepisu.

Mgr. Tomáš Zářecký