ZŠ Pardubice - Studánka - Český jazyk 6.C do 3.4.

Český jazyk 6.C do 3.4.

28. března 2020, 19:25 Mgr. Lucie Kovářová

Dobrý den, milí žáci,

doufám, že už jste si zvykli na samostatnější práci, že jste již přišli na to, jak si učivo dobře rozvrhnout, že komunikujte s vašimi vyučujícími. Děkuji za řešení úloh, každému individuálně odpovídám.

Tučně vytištěné úlohy prosím ofoťte nebo zapište do souboru word – podle zadání. Pošlete pak v souhrnném mailu. Času máte dost – do 3.4., práci si dobře rozplánujte.

Vím, že to není jednoduché, ale když se budeme společně snažit, určitě to zvládneme. Posílíte pozornost a samostatnost a ve škole nám to půjde jedna báseň. Mimochodem básničky stále opakujte, ať je nezapomenete.

V případě nejasností mi napište, jsem vám plně k dispozici. Pro dovysvětlení nového učiva je možné použít telefon rodičů (po předchozí domluvě mailem nebo sms).

Mějte se hezky, přeji hlavně hodně zdraví.

Lucie Kovářová

cesky-jazyk-6