ZŠ Pardubice - Studánka - Matematika 6.A,B, práce na období 4.5. - 10.5.

Matematika 6.A,B, práce na období 4.5. - 10.5.

3. května 2020, 19:14 Mgr. Ivana Nejedlá

Milí žáci

Moc vám všem děkuji za zasílané práce.

Přesunuli jsme se k učivu geometrie.

Vzhledem k tomu, že si někteří přáli dostávat práci na týden vždy od neděle do neděle, vkládám práci již nyní a budu tak činit vždy v neděli na další týden.

Ale můžete klidně dodržovat termín do úterý, pokud vám vyhovuje!

Vkládání hodnocení do elektronické žákovské knížky nechám na středu jako v předchozím období.

V přiložených souborech naleznete práci na tři hodiny matematiky na další týden.

První hodina obsahuje opakování výpočtů se čtverci a obdélníky. Druhá hodina obsahuje příklady, které chci, abyste vyřešili a zaslali mi  - pozor změna, posuneme se do neděle – do 10.5.

Další dva soubory obsahují zopakování teorie, se kterou jsme se již v průběhu školního roku setkali a procvičení k této teorii. Procvičování této teorie bude pokračovat i v dalším týdnu.

Takže ještě jednou: Práci mi zasílejte do 10.5. do večera (nebo do úterý 12.5, pokud vám tento systém lépe vyhovuje).

Mgr. Ivana Nejedlá